Dopis Heleně od Jany

Nazdar Helenice.

Poslední dobou je všecko v naprostý pohodě. Sedim teď doma, tak za hodinku pudu skejtovat a jsem zamilovaná do Vidyho. Mimo něj se mi ještě líbí dva kluci. Ryan Johnson a Jakub Osten. Taky mě dva kluci balí, ale nejsou to moji typy. Zvlášť ten jeden neni. Líběj se mi tmavovlasý, samozřejmě žádný háro do pasu, i po ramena je to moc, tmavooký, snědý, s fouskama-prostě dospělí kluci. Můžeš si lehce domyslet, jak asi vypadá ten, co mě balí, a jak vypadá Vidy.

Radši ti ho popíšu. Vidy se jmenuje Martin, je mu 20let, má krátký tmavý vlásky, hnědý oči, předevčírem byl hrozně sexy neoholenej a včera byl hrozně sexy oholenej a samozřejmě skejtuje, prej už 4 roky a nejezdí špatně. Muj typ.

A teď nějaký live stórky: Jela jsem na Stalina a cestou jsem potkala Péťu s Davidem. Péťa do mě začal cpát sušenky a mlel něco o tom, že musim hodně jíst, když jezdim, abych nebyla kostra nebo Vanda. To je taková coura, co teď na Stalina chodí. Je jí asi 12, ale vypadá jak smrt.

Další: Dělala jsem BSflip z červenýho a přišel David a ptal se, jestli sem to už dala. Řekla jsem pravdu, že ne. Řek, že je to hustý a chvíli se díval, jak to dělam. Pak se zeptal, jestli mě neznervózňuje. Určitě jestli to dam, budu na sk8 videu Praha 2000. Byla by to pohoda.

Stórka třetí: Včera jsem přišla domu a vidim Standu, ségry novej kluk, jak nám žehlí v obejváku prádlo. Za chvíli řek Standa, že už fakt nemůže a ségra na něj, ať teda vyčistí morčata. Sebral se a šel... Vona z něj má poskoka. Taky si koupil ten samej mobil, co má sestra. Prostě je to její otrok. Ségra si pak dělala prdel, ať přivedu Vidyho, aby nám třeba vyluxoval, nebo tak něco.

Co jinak? Nic novýho. Za celý tyhle prázdniny jsem se zatím s nikym ani nelíbala, natož něco víc. Ani o to nestojim. Já mam vyčíhlý tři kluky, a nikoho jinýho zatim nechci. No, že je jeden z těch tří v Americe a nejspíš s manželkou a dětma mi takový problémy nečiní. To je ale debilní věta, co? No, já se radši pujdu učesat, navonět a namejkapovat abych se mohla při ježdění víc spotit. A až budu nejvíc zplavená, půjdu a budu balit Vidyho. Je totiž fakt nejlepší. Kam se na něj hrabe ten tvuj brejlounek.

Čágo YannaVysvětlivky: BSflip z červenýho: Jdi se podívat na Stalina, kde je červenej mramor.
4.8.2000, FILABEL